VIDIUS. Voor Iedereen Die In Utrecht Studeert

Huidig bestuur

(v.l.n.r.) Ruben Snijder, Dwight van Schoorl, Stan Liebrand, Linda Huisman, Natalie van 't Hullenaar

Het Tiende Bestuur van VIDIUS studentenunie

Stan Liebrand
Voorzitter
Algemene Zaken, Pers & Media, Lidverenigingen, Politiek, Sport
06-49431189
Stan@vidius.nl

Dwight van Schoorl
Secretaris
Zorg & Welzijn, Rechtshulp, Algemeen Beleid
Dwight@vidius.nl

Linda Huisman
Penningmeester
VIDIUS Fonds, Mobiliteit, USP, Medezeggenschap, PNYX
Linda@vidius.nl

Natalie van 't Hullenaar
Vicevoorzitter
Huisvesting, Medezeggenschap, Duurzaamheid, Onderwijs, Politiek
Natalie@vidius.nl

Ruben Snijder
Algemeen bestuurslid
Huisvesting, LSVb, Lidverenigingen, Cultuur
Ruben@vidius.nl

Bestuursmail
bestuur@vidius.nl

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief