VIDIUS. Voor Iedereen Die In Utrecht Studeert

Huidig bestuur

(v.l.n.r.) Daan Warnas, Boukje Dotinga, Falco van Netten, Așkin Ceylan en Denise Smulders.

Het Negende Bestuur van VIDIUS studentenunie
odz. "Zorgen voor later, doen we nu!"

Falco van Netten
Voorzitter
Algemene Zaken, Pers & Media, Zorg & Welzijn
06-30675308
Falco@vidius.nl

Boukje Dotinga
Secretaris
Huisvesting, Sollicitatiecommissie, Fietspunt
Boukje@vidius.nl

Aşkin Ceylan
Penningmeester
Financiën, Duurzaamheid, Onderwijs & Medezeggenschap
Askin@vidius.nl

Daan Warnas
Vicevoorzitter
Politiek, Mobiliteit, Lidverenigingen, Sport
Daan@vidius.nl

Denise Smulders
Algemeen Bestuurslid
Zorg & Welzijn, Lidverenigingen, USP
Denise@vidius.nl

Bestuursmail
bestuur@vidius.nl

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief