VIDIUS. Voor Iedereen Die In Utrecht Studeert

Huidig bestuur

(v.l.n.r.) Anna van Ommen, Pepijn van IJperenburg, Adil Lachhab, Ilse Buddingh, Marik Eijgenstein

Het Elfde Bestuur van VIDIUS studentenunie

Adil Lachhab
Voorzitter
Algemene Zaken, Pers & Media, Duurzaamheid, Inclusie, Cultuur, PR Commissie, Lustrum II, LSVb
06-51861688
Adil@vidius.nl

Pepijn van IJperenburg
Secretaris
Algemene Zaken, Politiek, SVR, Mobiliteit
Pepijn@vidius.nl

Ilse Buddingh
Penningmeester
VIDIUS Fonds, Huisvesting, Lidverenigingen, Sport
Ilse@vidius.nl

Anna van Ommen
Vicevoorzitter
Zorg, Onderwijs, Medezeggenschap
Anna@vidius.nl

Marik Eijgenstein
Algemeen bestuurslid
Zorg, Nacht van de Professoren, Rechtshulp, ViaVIDIUS en Kennisbank, PNYX, Huisvesting, Commissie Student en Leefomgeving
Marik@vidius.nl

 

Bestuursmail
bestuur@vidius.nl

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief