VIDIUS. Voor Iedereen Die In Utrecht Studeert

Huidig bestuur

Het Achtste Bestuur van VIDIUS studentenunie
odz. "Zorg voor de student, zorg voor de toekomst"

Tijn Tas
Voorzitter
Algemene Zaken, Pers & Media, Sport
0623670782
tijn@vidius.nl

Loes van den Bekerom
Secretaris
Medezeggenschap, Zorg, Sponsoring
loes@vidius.nl

Brechje Muntz
Penningmeester
Financiën, Duurzaamheid, Onderwijskwaliteit & Toegankelijkheid
brechje@vidius.nl

Eef Brands
Vice-voorzitter
Gemeentezaken, Huisvesting, Commissie Stad
eef@vidius.nl

Rob van den Enk
Algemeen Bestuurslid
Lidverenigingen, Mobiliteit, USP
rob@vidius.nl

Bestuursmail
bestuur@vidius.nl

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief