VIDIUS. Voor Iedereen Die In Utrecht Studeert

Huidig bestuur

(v.l.n.r.) Natalie van 't Hullenaar, Ruben Snijder, Stan Liebrand, Linda Huisman, Melanie Pieper

Het Tiende Bestuur van VIDIUS studentenunie

Stan Liebrand
Voorzitter
Algemene Zaken, Pers & Media, Lidverenigingen, Politiek, Sport, LSVb
06-49431189
Stan@vidius.nl

Ruben Snijder
Secretaris
Huisvesting, Onderwijs, Lidverenigingen, Lustrum II, SVR, Cultuur
Ruben@vidius.nl

Linda Huisman
Penningmeester
VIDIUS Fonds, Mobiliteit, USP, Medezeggenschap, PNYX
Linda@vidius.nl

Natalie van 't Hullenaar
Vicevoorzitter
Huisvesting, Medezeggenschap, Duurzaamheid, Onderwijs, Politiek
Natalie@vidius.nl

Melanie Pieper
Algemeen bestuurslid
Zorg, PR-commissie, Lustrum II
Melanie@vidius.nl

 

Bestuursmail
bestuur@vidius.nl

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief